Tynki dekoracyjne Warszawa

Styl i niepowtarzalne rozwiązania

Fachowe doradztwo

Beton architektoniczny, trawertyn, a może piaskowiec? Doskonale znając dostępne na rynku produkty, pomożemy wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zgrany team

Każdy z nas ma swoją specjalizację, w której jest ekspertem. Dzięki temu wspaniale się uzupełniamy, a efekty naszej pracy są naprawdę widowiskowe.

Kompleksowe działania

Tynki dekoracyjne to wszechstronny materiał dający ogromne możliwości aranżacyjne. Opowiedz nam o swojej wymarzonej wizji, a my zrealizujemy ją dla Ciebie!

Brak uzależnień

Przed pracą i w czasie jej wykonywania nie pijemy alkoholu. W remontowanych pomieszczeniach nie palimy papierosów. Takie zapisy znajdziesz w treści umowy, którą podpisujemy z każdym klientem.

Specjalizujemy się w wykonywaniu dekoracji z tynków architektonicznych.

Wykorzystujemy przede wszystkim beton architektoniczny, trawertyn i farby dekoracyjne.

Upiększamy mieszkania, biura, lokale komercyjne i obiekty przemysłowe. Także te o niewielkiej powierzchni i/lub skomplikowanej zabudowie. Świetna jakość produktu w połączeniu z naszymi umiejętnościami to gwarancja znakomitego efektu.

Realizujemy najbardziej śmiałe wizje. Tynki i farby dekoracyjne to materiały o wszechstronnym zastosowaniu. Znając ich specyfikę, parametry i możliwości możemy realizować najbardziej kreatywne projekty.

Używamy wyłącznie oryginalnych włoskich tynków

Dzięki takim produktom wnętrza zyskują wysmakowany, elegancki charakter. Stosując sprawdzone autorskie techniki , osiągamy niepowtarzalne rezultaty.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Jeśli mieszkasz w innym mieście, ale chcesz skorzystać z usług Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

 

Pytania i odpowiedzi

Jak długo schnie tynk dekoracyjny?
Jakie są rodzaje tynków dekoracyjnych?
Dlaczego warto zlecić położenie tynku profesjonalistom?
Czy wykonujecie dekoracje tylko w Warszawie?
Czy oprócz malowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic?
Czy przed położeniem tynku zabezpieczacie wnętrze tak samo, jak przed malowaniem?
Czy tynki dekoracyjne są łatwe w czyszczeniu?
Czy mogę suszyć tynk za pomocą grzejnika?
Dlaczego tynk wapienny nie jest już powszechnie stosowany?
Czy pomagacie w zakupie i transporcie materiałów?

Jak długo schnie tynk dekoracyjny?

Pierwsza warstwa tynku nałożona na zagruntowaną barwionym gruntem ścianę schnie około 12 godzin. Po upływie tego czasu,  można nałożyć (i od razu wykończyć) kolejną warstwę. Ta, podobnie jak pierwszą schnie około 12 godzin.

Jakie są rodzaje tynków dekoracyjnych?

Na rynku istnieje aż kilkadziesiąt rodzajów tynku dekoracyjnego. My używamy przede wszystkim 3 rodzajów: farb dekoracyjnych strukturalnych, betonu architektoniczny i trawertynu. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych włoskich produktach.

Dlaczego warto zlecić położenie tynku profesjonalistom?

Tynki dekoracyjne to wszechstronne materiały aranżacyjne. Dają one niemal nieograniczone możliwości tworzenia faktur, struktur i wzorów. Na podłodze, suficie i ścianach. Kluczem do sukcesu i osiągnięcia najlepszych rezultatów są jednak nie tylko same produkty, ale również odpowiednie umiejętności. Z naszą pomocą zrealizujesz swoją wymarzoną wizję. Zachowasz także pewność, że efekt nie będzie odbiegał od oczekiwanego. Zależy Ci na tym, aby beton dekoracyjny wyglądał wyjątkowo i zachował wieloletnią trwałość? Wybierz usługi Verso!

Czy wykonujecie dekoracje tylko w Warszawie?

Dekoracje z tynków, malowanie wnętrz oraz usługi remontowe wykonujemy przede wszystkim w Warszawie i najbliższych okolicach. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, jednak mieszkasz w innym mieście, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu nawet do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Czy oprócz malowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic?

Tak. Oferujemy nie tylko usługi malarskie, ale rownież tapetowanie powierzchni, szpachlowanie, układanie tynków  i usługi remontowe.  Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic. Od kilkunastu lat z sukcesem realizujemy najbardziej śmiałe pomysły naszych klientów. Korzystając z usług Verso, zyskasz gwarancję solidnie i sprawnie wykonanych usług oraz świetnego serwisu. Zapraszamy!

Czy przed położeniem tynku zabezpieczacie wnętrze tak samo, jak przed malowaniem?

Zdecydowanie tak. Nakładanie tynku wymaga takich samych przygotować jak malowanie czy tapetowanie. Przed wykonaniem prac należy zabezpieczyć meble i sprzęty, okalając je folią. Aby dekoracja była trwała, należy także odpowiednio przygotować samą ścianę.

Czy tynki dekoracyjne są łatwe w czyszczeniu?

Tak. Łatwość czyszczenia to jedna z najważniejszych zalet tynków dekoracyjnych. Aby oczyścić taką powierzchnię, wystarczy jedynie przetrzeć ją szmatką zmoczoną w wodzie z detergentem. Do oczyszczenia przestrzeni między żłobieniami świetnie sprawdza się napełniony wodą spryskiwacz. Po umyciu należy przejrzeć ścianę suchą szmatką, aby usunąć nadmiar wilgoci.

Czy mogę suszyć tynk za pomocą grzejnika?

W szczególnych przypadkach można to zrobić. Nie praktykujemy jednak i nie polecamy takich rozwiązań.

Dlaczego tynk wapienny nie jest już powszechnie stosowany?

Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest pojawienie się na rynku tynku gipsowego. Tynk gipsowy składa się z gipsu, kruszywa kalibrowanego oraz uszlachetniających dodatków –  np. wapna i plastyfikatorów. Takie tynki nakłada się na podłoża, których wilgotność nie przekracza 3%. Nie nadają się więc do pomieszczeń o zwiększonym poziomie wilgoci. Ogromną zaletą tynków gipsowych jest ich atrakcyjna cena.

Czy pomagacie w zakupie i transporcie materiałów?

Oczywiście. Jeśli nasi klienci nie chcą lub nie mogą kupić i transportować materiałów samodzielnie, robimy to za nich. Taka usługa jest jednak dodatkowo płatna. Cena zależy przede wszystkim od ilość materiałów, ich dostępności oraz odległości pomiędzy sklepami a miejscem wykonywania prac. Aby zachować pełną transparentność kosztów i zabezpieczyć obie strony, niezbędne jest umieszczenie informacji o dodatkowej usłudze w umowie.

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Specjalista w malowaniu i tapetowaniu. Uwielbia również tworzyć unikalne dekoracje z tynków architektonicznych. W ciągu 14 lat praktyki zdobył wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających wiedzę i kompetencje. Jako właściciel firmy dba o sprawy formalne i kontakty z klientami.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Ekspert od malowania, szpachlowania i tapetowania ma aż 19 lat doświadczenia w zawodzie. Skupiony, dokładny, dbający o detale jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele. Zabezpiecza także podłogi, schody i meble przed zabrudzeniem powstałym na skutek prac remontowych. Przez 14 lat pracy w zawodzie zyskał sympatię i zaufanie setek klientów.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu