Tynki dekoracyjne Warszawa

Styl i niepowtarzalne rozwiązania

Fachowe doradztwo

Beton architektoniczny, trawertyn, a może piaskowiec? Doskonale znając dostępne na rynku produkty, pomożemy wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zgrany team

Każdy z nas ma swoją specjalizację, w której jest ekspertem. Dzięki temu wspaniale się uzupełniamy, a efekty naszej pracy są naprawdę widowiskowe. Klienci często wraz z dekoracjami wybierają malowanie Warszawa – malujemy ściany sufity itp.

Kompleksowe działania

Tynki dekoracyjne to wszechstronny materiał dający ogromne możliwości aranżacyjne. Opowiedz nam o swojej wymarzonej wizji, a my zrealizujemy ją dla Ciebie!

Brak uzależnień

Przed pracą i w czasie jej wykonywania nie pijemy alkoholu. W remontowanych pomieszczeniach nie palimy papierosów. Takie zapisy znajdziesz w treści umowy, którą podpisujemy z każdym klientem.

Specjalizujemy się w wykonywaniu dekoracji z tynków architektonicznych.

Wykorzystujemy przede wszystkim beton architektoniczny, trawertyn i farby dekoracyjne.

Upiększamy mieszkania, biura, lokale komercyjne i obiekty przemysłowe. Także te o niewielkiej powierzchni i/lub skomplikowanej zabudowie. Świetna jakość produktu w połączeniu z naszymi umiejętnościami to gwarancja znakomitego efektu.

Realizujemy najbardziej śmiałe wizje. Tynki i farby dekoracyjne to materiały o wszechstronnym zastosowaniu. Znając ich specyfikę, parametry i możliwości możemy realizować najbardziej kreatywne projekty.

Używamy wyłącznie oryginalnych włoskich tynków

Dzięki takim produktom wnętrza zyskują wysmakowany, elegancki charakter. Stosując sprawdzone autorskie techniki , osiągamy niepowtarzalne rezultaty.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Jeśli mieszkasz w innym mieście, ale chcesz skorzystać z usług Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

 

Pytania i odpowiedzi

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Specjalista w malowaniu i tapetowaniu. Uwielbia również tworzyć unikalne dekoracje z tynków architektonicznych. W ciągu 14 lat praktyki zdobył wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających wiedzę i kompetencje. Jako właściciel firmy dba o sprawy formalne i kontakty z klientami.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Ekspert od malowania, szpachlowania i tapetowania ma aż 19 lat doświadczenia w zawodzie. Skupiony, dokładny, dbający o detale jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele. Zabezpiecza także podłogi, schody i meble przed zabrudzeniem powstałym na skutek prac remontowych. Przez 14 lat pracy w zawodzie zyskał sympatię i zaufanie setek klientów.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu