Malowanie Warszawa

Profesjonalne usługi malarskie w stolicy

Fachowe doradztwo

Kolor i faktura ścian kreują nastrój, optycznie zwiększają lub zmniejszają wnętrze i podkreślają poszczególne elementy. Dzięki naszym wskazówkom osiągniesz dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

Zgrany team

Pracujemy ze sobą, bo wzajemnie się uzupełniamy, a prywatnie — bardzo lubimy. Będąc zgranym teamem, możemy działać jeszcze efektywniej.

Kompleksowe działania

Zabezpieczamy, gruntujemy, malujemy. Pomagamy wybrać kolor, fakturę i rodzaj farby. Z naszą pomocą otrzymasz kompleksową usługę, oszczędzisz czas i pieniądze.

Brak uzależnień

Nietrzeźwi pracownicy firm remontowych to koszmar wielu klientów. Wybierając Verso, możesz mieć pewność, że nigdy się nie ziści. W pracy nie pijemy alkoholu.

Jesteśmy ekspertami w malowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych

Doskonałe efekty pracy zawdzięczamy kilkunastoletniemu doświadczeniu, dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

W przeciwieństwie do wielu ekip, malujemy także niewielkie wnętrza, np. małe biura czy kawalerki

Pomagamy dobrać kolory, faktury i struktury, aby optycznie powiększyć mieszkania. Stosujemy antyalergiczne, ekologiczne i przyjazne środowisku farby, znakomite do dziecięcych pokoików.

Malujemy powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci — ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych. Dzięki świetnej znajomości dostępnych na rynku produktów z powodzeniem wybierzemy te, które sprostają trudnym warunkom.

Wiemy, jak ważne są przygotowania. Przed rozpoczęciem malowania przygotowujemy ściany poprzez gruntowanie i naprawę drobnych pęknięć, rys i dziurek. Precyzyjnie zabezpieczamy podłogi, meble, okna i drzwi, aby ochronić je przed przypadkowym zabrudzeniem. Demontujemy także szyldy gniazdek i włączników. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem malarskim.

Świadczymy usługi malarskie przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, ale chcesz skorzystać z usług malarskich Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Fachowo doradzamy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów. Działamy sprawnie i solidnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

Jakie pytania warto zadać malarzowi?
Dlaczego malowanie ścian warto zlecić profesjonalnej ekipie?
Ile wynoszą Wasze stawki?
Jakie terminy oczekiwania na usługę obowiązują w Verso?
Czy wykonujecie usługi malarskie tylko na terenie Warszawy?
Czy oprócz malowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic?
Czy dajecie gwarancję na pomalowane ściany?
Czy malarz powinien być ubezpieczony?
Jak dbacie o czystość podczas malowania
Czy zajmujecie się transportem materiałów na terenie Warszawy?

Jakie pytania warto zadać malarzowi?

Zanim podpiszesz umowę z firmą malarską, koniecznie zadaj pracownikom kilka krótkich pytań:

  1. W jaki sposób przygotować przestrzeń do malowania? Profesjonalni malarze zajmą się właściwie wszystkim za Ciebie — zabezpieczą sprzęty, drzwi, okna i wszelkie powierzchnie narażone na poplamienie.
  2. Jak długo potrwa malowanie ścian? Pamiętaj, że prace wykonane zbyt szybko, często tracą na jakości. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj o tym wykonawcę. Nigdy nie wybieraj malarza, kierując się najkrótszym terminem wykonania prac. Ich efekt może niemile Cię zaskoczyć.
  3. Jakich farb najlepiej użyć? Kiedy poinformujesz malarzy, jaki efekt chcesz osiągnąć, powinni zaproponować najlepsze rozwiązania i wskazać produkty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Najlepiej wraz z cenami.
  4. Ile zapłacę za malowane ścian w mieszkaniu lub domu? Ceny za malowanie ścian różnią się w zależności od wielu czynników — wielkości projektu, dodatkowych prac, które należy wykonać, terminu czy… pory roku.  Wycena powinna być jednak precyzyjna. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i zbędnych kosztów, poproś o nią jak najszybciej. Jeśli to możliwe, porównaj ją z ofertami innych firm. Pamiętaj jednak, że tanio nie zawsze oznacza dobrze. Wyraźnie niższe ceny mogą świadczyć bowiem o gorszej jakości farb lub… braku doświadczenia malarzy.
  5. Czy zadeklarowana przez malarzy cena malowania ścian w mieszkaniu, biurze lub domu może się różnić od tej, którą finalnie zapłacę? Niestety, takie sytuacje czasem się zdarzają. Żaden profesjonalista nie może pozwolić sobie jednak na stawianie klienta w tak trudnej sytuacji. Wycena malowania powinna zostać ustalona przed rozpoczęciem prac i zapisana w umowie.
  6. Czy mogę zobaczyć Wasze referencje i przykłady realizacji remontów mieszkań i domów? Referencje to skuteczny dowód świadczący o kompetencjach malarzy. Przed rozpoczęciem współpracy nie wahaj się o nie poprosić. Przeglądając przykłady poprzednich realizacji, zachowasz pewność, że masz do czynienia z kompetentnymi fachowcami, którzy znają się na tym, co robią. Wybierając Verso, możesz mieć gwarancję najlepszego serwisu.

Dlaczego malowanie ścian warto zlecić profesjonalnej ekipie?

Liczy się przede wszystkim jakość! Pomalowanie ścian mieszkania przez fachowców jest gwarancją atrakcyjnego wizualnie i przede wszystkim bardzo trwałego efektu. Wszystko dzięki znajomości materiałów i nowoczesnych technik malowania wnętrz. Usługi malarskie wykonane przez profesjonalistów pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz… uniknąć potężnej dawki stresu. Wybierając Verso, Twoje mieszkanie zyska nowy wygląd i… zupełnie nowe życie. Praca z nami to gwarancją świetnego serwisu.

Ile wynoszą Wasze stawki?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości pomieszczenia, rodzaju i zakresu prac oraz celu, jaki chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że uzgodnioną stawkę umieszczamy w umowie. Dzięki temu skutecznie zabezpieczamy naszych klientów przed dodatkowymi kosztami.

Jakie terminy oczekiwania na usługę obowiązują w Verso?

To, jak szybko podejmiemy się realizacji zlecenia, zależy przede wszystkim od aktualnego obłożenia. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie — zarówno kosztowo, jak i terminowo. Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy możemy pomalować lub wyremontować Twoje mieszkanie, skontaktuj się z nami.

Czy wykonujecie usługi malarskie tylko na terenie Warszawy?

Malowanie ścian w mieszkaniach i biurach wykonujemy na terenie całej Warszawy i najbliższych okolic. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, jednak mieszkasz w innym rejonie kraju, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu nawet do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Czy oprócz malowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic?

Malowanie mieszkań to nie jedyne usługi, jakie wykonujemy. Oferujemy usługi malarskie w biurach i obiektach komercyjnych, tapetowanie powierzchni oraz usługi remontowe na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy także zakup i transport materiałów budowlanych.

Czy dajecie gwarancję na pomalowane ściany?

Tak. Dajemy 24-miesięczną gwarancję na usługę. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Czy malarz powinien być ubezpieczony?

Jak najbardziej. Profesjonalna firma malarska powinna posiadać szytą na miarę polisę ubezpieczeniową, która ochroni mienie klientów w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Wybierając wykonawcę, zwróć uwagę także na to, czy firma oprócz ubezpieczenia zapewnia także gwarancję na wykonane usługi.

Jak dbacie o czystość podczas malowania

Pięknie pomalowane wnętrze jest efektem odpowiednich umiejętności, starannie przygotowanych powierzchni i wyboru najlepszej farby.

Przed rozpoczęciem pracy precyzyjnie zabezpieczamy wszystkie powierzchnie oraz elementy wnętrza narażone na poplamienie i ich najbliższe okolice. Na meble i podłogi nakładamy folię, a drobne akcesoria i przedmioty codziennego użytku na czas malowania usuwamy z pomieszczenia. Wykręcamy gniazdka, dokładnie zabezpieczamy okna i drzwi. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia i materiały, aby precyzyjnie zabezpieczyć wszystkie powierzchnie. Chcesz zrealizować remont bez stresu, sprawnie i solidnie? Wybierz Verso!

Czy zajmujecie się transportem materiałów na terenie Warszawy?

Jeśli nasi klienci nie mają czasu lub warunków, by samodzielnie przewodzić farby i inne materiały budowlane, możemy zrobić to za nich. Transport realizujemy na terenie całej Warszawy.

Taka usługa jest jednak dodatkowo płatna. Wycenę wykonujemy indywidualne, a cena zależy przede wszystkim od ilości materiałów, ich dostępności oraz odległości pomiędzy sklepami a miejscem wykonywania prac (np. taki sam transport Śródmieście — Wola będzie z pewnością tańszy niż transport Śródmieście — Białołęka).

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Ekspert w elektryce, malowaniu, tapetowaniu i dekoracjach. Esteta ze szczególnym nastawieniem na detale. Przez 19 lat pracy w zawodzie zdobył wiele dyplomów i certyfikatów, potwierdzających kompetencje. Odpowiedzialny za kontakt z klientem i koordynację zespołu.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Specjalista malarz, tynkarz, szpachlarz z 19-letnim doświadczeniem w zawodzie. Niezwykle dokładny, skrupulatny i skupiony na wykonywanej pracy.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Malarz i szpachlarz z 19-letnim doświadczeniem. Specjalista w zabezpieczaniu podłóg, schodów oraz innych elementów wnętrza podczas remontu. Precyzyjny i bardzo dokładny.

Menu