Malowanie Warszawa

Profesjonalne usługi malarskie Warszawa

Fachowe doradztwo – wycena gratis

Malowanie ścian to nasz pasja. Kolor i faktura kreują nastrój, optycznie zwiększają lub zmniejszają wnętrze i podkreślają poszczególne elementy. Dzięki naszym wskazówkom osiągniesz dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz. Oferujemy bezpłatną wycenę.

Zgrany team

Pracujemy ze sobą, bo wzajemnie się uzupełniamy, a prywatnie — bardzo lubimy. Będąc zgranym teamem, możemy działać jeszcze efektywniej. Malujemy mieszkania w Warszawie i okolicach.

Kompleksowe działania

Malowanie ścian to nie tylko położenie farby. Zabezpieczamy, gruntujemy, malujemy. Pomagamy wybrać kolor, fakturę i rodzaj farby. Z naszą pomocą otrzymasz kompleksową usługę, oszczędzisz czas i pieniądze. Oferujemy usługi w Warszawie i bezpłatną wycenę.

Brak uzależnień

Warszawa to miejsce, w którym funkcjonuje wiele firm malarskich. Nietrzeźwi pracownicy firm remontowych to koszmar wielu klientów. Wybierając Verso, możesz mieć pewność, że nigdy się nie ziści. W pracy nie pijemy alkoholu.

Jesteśmy ekspertami w malowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych w Warszawie

Doskonałe efekty pracy zawdzięczamy kilkunastoletniemu doświadczeniu, dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

W przeciwieństwie do wielu ekip, malujemy także niewielkie wnętrza, np. małe biura czy kawalerki

Pomagamy dobrać kolory, faktury i struktury, aby optycznie powiększyć mieszkania. Stosujemy antyalergiczne, ekologiczne i przyjazne środowisku farby, znakomite do dziecięcych pokoików.

Malujemy powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci — ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych. Dzięki świetnej znajomości dostępnych na rynku produktów z powodzeniem wybierzemy te, które sprostają trudnym warunkom.

Wiemy, jak ważne są przygotowania. Przed rozpoczęciem malowania przygotowujemy ściany poprzez gruntowanie i naprawę drobnych pęknięć, rys i dziurek. Precyzyjnie zabezpieczamy podłogi, meble, okna i drzwi, aby ochronić je przed przypadkowym zabrudzeniem. Demontujemy także szyldy gniazdek i włączników. Dysponujemy także profesjonalnym sprzętem malarskim.

Świadczymy usługi malarskie przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, ale chcesz skorzystać z usług malarskich Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Fachowo doradzamy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów. Działamy sprawnie i solidnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Dzielnice Warszawy jakie obsługujemy

 • Warszawa malowanie – dzielnica Wola
 • Warszawa malowanie ścian – dzielnica Bemowo
 • Warszawa malowanie ścian – dzielnica Wilanów
 • Malowanie ścian Warszawa Ursus
 • Malowania mieszkań Warszawa Śródmieście
 • Malowanie ścian Warszawa Żoliborz
 • Malowanie ścian Warszawa Ursynów
 • Malowanie Warszawa Bielany
 • Malowania ścian Warszawa Ochota
 • Malowania mieszkań Warszawa Włochy
 • Warszawa malowanie mieszkań na Mokotowie
 • Malowanie ścian Warszawa Targówek
 • Malowanie Warszawa Wawer
 • Malowania ścian Warszawa Śródmieście
 • Usługi malarskie wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy z Warszawy

Ekspert w elektryce, malowaniu, tapetowaniu i dekoracjach. Esteta ze szczególnym nastawieniem na detale. Przez 19 lat pracy w zawodzie zdobył wiele dyplomów i certyfikatów, potwierdzających kompetencje. Odpowiedzialny za kontakt z klientem i koordynację zespołu.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz Warszawa

Specjalista malarz, tynkarz, szpachlarz z 19-letnim doświadczeniem w zawodzie. Niezwykle dokładny, skrupulatny i skupiony na wykonywanej pracy.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz Warszawa

Malarz i szpachlarz z 19-letnim doświadczeniem. Specjalista w zabezpieczaniu podłóg, schodów oraz innych elementów wnętrza podczas remontu. Precyzyjny i bardzo dokładny.

Menu