Tapetowanie Warszawa

Tapetowanie mieszkań i biur

Fachowe doradztwo

Nie wiesz, jaką tapetę wybrać? Pomożemy! Świadczymy fachowe doradztwo w zakresie wyboru kolorystyki, faktury, wzoru oraz rodzaju tapety. Oprócz tapetowania zajmujemy się malowaniem mieszkań w Warszawie.

Zgrany team

Bogactwem Verso są ludzie. Jesteśmy teamem specjalistów, którzy doskonale się uzupełniają i darzą wzajemną sympatią. A to przekłada się na jeszcze lepsze efekty.

Kompleksowe działania

Oprócz tapetowania malujemy ściany, kładziemy tynki oraz wykonujemy inne prace remontowe. Dzięki naszej pomocy przeprowadzisz kompleksowy remont, bez konieczności zatrudniania dodatkowej ekipy.

Brak uzależnień

W pracy nie pijemy alkoholu, a we wnętrzach, w których pracujemy, nie palimy papierosów. Taki zapis znajdziesz w umowie, którą podpisujemy z każdym klientem.

Specjalizujemy się tapetowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych.

Za świetnymi efektem naszej pracy stoi przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenia, fachowa wiedza, dokładność, skrupulatność oraz używanie sprawdzonych narzędzi i tapet. Popularną usługą wybieraną wraz z tapetowanie jest Malowanie Warszawa – malujemy mieszkania i biura.

Nakładamy tradycyjne tapety papierowe, fototapety także na w niewielkich mieszkaniach i biurach.

Mała powierzchnia nie będzie więc przeszkodą w realizacji zlecenia.

Działamy całościowo.  Na starcie pomożemy Ci wybrać kolor, wzór i fakturę tapety. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie zabezpieczymy wszystkie elementy wnętrza narażone na zabrudzenie – podłogi, drzwi, okna, meble i gniazdka. Jeśli to niezbędne, zerwiemy także starą tapetę. Następnie przygotowujemy ściany, aby efekt był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim trwały. Po wykonaniu tapetowania posprzątamy pomieszczenie, zostawiając je w takim stanie, w jakim je zastaliśmy.

Doradzamy… i odradzamy. Przez kilkanaście lat pracy w branży, zdążyliśmy poznać specyfikę niemal wszystkich dostępnych na rynku produktów, narzędzi i sprzętów. Dzięki temu skutecznie doradzamy i odradzamy. Dzięki naszym wskazówkom klienci oszczędzają czas i pieniądze. Unikają także związanego z remontem stresu.

Na życzenie klientów tapetujemy także powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci np. ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych.

Tapetujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Jeśli mieszkasz poza stolicą, ale chcesz skorzystać z usług Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Prawdziwy remontowy pasjonat. Jego konik to elektryka. Ma aż 14 lat doświadczenia w malowaniu, tapetowaniu i nakładaniu tynków. Potwierdzeniem jego kompetencji są branżowe certyfikaty i dyplomy.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Specjalista z 19-letnim doświadczeniem. Podczas prac remontowych zazwyczaj maluje, szpachluje i tapetuje. Bardzo dokładny i skupiony na szczegółach, dba o to, aby efekt był zgody z oczekiwania klienta.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele podłogowe. Ekspert od zabezpieczania powierzchni podczas malowania, tapetowania i remontów. Doceniany za dokładność, staranność i… czujne oko, które dostrzeże każdy detal wymagający poprawek i korekty.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Dzielnice Warszawy jakie obsługujemy

 • Układanie tapet – dzielnica Wola
 • Montaż tapet- dzielnica Bemowo
 • Klejenie tapet – dzielnica Wilanów
 • Układanie tapet ekologicznych Warszawa Ursus
 • Montaż oklein ściennych Warszawa Śródmieście
 • Tapetowanie ścian Warszawa Żoliborz
 • Tapetowanie ścian Warszawa Ursynów
 • Tapetowanie Warszawa Bielany
 • Tapetowanie ścian Warszawa Ochota
 • Tapetowanie Warszawa Włochy
 • Warszawatapetowanie mieszkań na Mokotowie
 • Tapetowanie biur Warszawa Targówek
 • Zrywanie tapet Warszawa Wawer
 • Malowania ścian Warszawa Śródmieście
 • Usługi tapetowania wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic
Menu