Tapetowanie Warszawa

Tapetowanie mieszkań i biur

Fachowe doradztwo

Nie wiesz, jaką tapetę wybrać? Pomożemy! Świadczymy fachowe doradztwo w zakresie wyboru kolorystyki, faktury, wzoru oraz rodzaju tapety.

Zgrany team

Bogactwem Verso są ludzie. Jesteśmy teamem specjalistów, którzy doskonale się uzupełniają i darzą wzajemną sympatią. A to przekłada się na jeszcze lepsze efekty.

Kompleksowe działania

Oprócz tapetowania malujemy ściany, kładziemy tynki oraz wykonujemy inne prace remontowe. Dzięki naszej pomocy przeprowadzisz kompleksowy remont, bez konieczności zatrudniania dodatkowej ekipy.

Brak uzależnień

W pracy nie pijemy alkoholu, a we wnętrzach, w których pracujemy, nie palimy papierosów. Taki zapis znajdziesz w umowie, którą podpisujemy z każdym klientem.

Specjalizujemy się tapetowaniu ścian w budynkach mieszkalnych, biurach i lokalach komercyjnych.

Za świetnymi efektem naszej pracy stoi przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenia, fachowa wiedza, dokładność, skrupulatność oraz używanie sprawdzonych narzędzi i tapet.

Nakładamy tradycyjne tapety papierowe, fototapety także na w niewielkich mieszkaniach i biurach.

Mała powierzchnia nie będzie więc przeszkodą w realizacji zlecenia.

Działamy całościowo.  Na starcie pomożemy Ci wybrać kolor, wzór i fakturę tapety. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie zabezpieczymy wszystkie elementy wnętrza narażone na zabrudzenie – podłogi, drzwi, okna, meble i gniazdka. Jeśli to niezbędne, zerwiemy także starą tapetę. Następnie przygotowujemy ściany, aby efekt był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim trwały. Po wykonaniu tapetowania posprzątamy pomieszczenie, zostawiając je w takim stanie, w jakim je zastaliśmy.

Doradzamy… i odradzamy. Przez kilkanaście lat pracy w branży, zdążyliśmy poznać specyfikę niemal wszystkich dostępnych na rynku produktów, narzędzi i sprzętów. Dzięki temu skutecznie doradzamy i odradzamy. Dzięki naszym wskazówkom klienci oszczędzają czas i pieniądze. Unikają także związanego z remontem stresu.

Na życzenie klientów tapetujemy także powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci np. ściany w kuchniach, łazienkach, kotłowniach i pomieszczeniach gospodarczych.

Tapetujemy przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Jeśli mieszkasz poza stolicą, ale chcesz skorzystać z usług Verso, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, kolorystyki i produktów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

Czy dajecie gwarancję na tapetowanie?
Ile wynosi termin oczekiwania na Wasze usługi?
Czy tapetujecie tylko na terenie Warszawy?
Jakie wnętrza tapetujecie?
Dlaczego tapetowanie ścian warto zlecić profesjonalistom?
Czy oprócz tapetowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy?
Jakie macie stawki?
Czy numery partii tapet mają znaczenie?
Co to znaczy że tapetę można zmywać?
W jakich pomieszczeniach warto użyć wytłaczanej tapety?
Jak zerwać tapetę?
Czy tapetę kładziemy od lewej do prawej?
Jak trwała jest tapeta?
Jakie są wady tapety?
Jaki jest najtrwalszy rodzaj tapety?
Czy warto pomalować tapetę?
Czy tapeta jest tańsza niż farba?
Jak przygotować ścianę do malowania po usunięciu tapety?
Jak pozbyć się pęcherzy na tapecie?
Czy płyn do płukania i ocet usuwają tapetę?
Czy można kłaść tapetę na tapetę?

Czy dajecie gwarancję na tapetowanie?

Tak. Na usługi tapetowania udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Ile wynosi termin oczekiwania na Wasze usługi?

Termin oczekiwania na nasze usługi zależy od aktualnego obłożenia. Jeśli aktualnie jesteśmy zajęci, może się okazać, że na rozpoczęcie prac będzie trzeba poczekać kilka lub kilkanaście tygodni. Jeśli rozważasz remont, skontaktuj się z nami. Zapewniamy najwyższą jakość usług i świetny serwis. Zapraszamy do współpracy!

Czy tapetujecie tylko na terenie Warszawy?

Usługi tapetowania wykonujemy przede wszystkim w Warszawie i najbliższych okolicach. Jesteśmy jednak otwarci na realizację projektów także w innych rejonach kraju.

Jakie wnętrza tapetujecie?

Nasza firma tapetuje mieszkania, domy, biura, lokale komercyjne i przemysłowe. Na życzenie naszych klientów tapetujemy także pomieszczenia o wysokiej wilgotności. Masz dość opóźnień i niesolidnych fachowców? Wybierz Verso! Służymy pomocą w zakresie wszelkich prac remontowych. Oferujemy najlepszy serwis i rzetelnie wykonaną usługę. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego tapetowanie ścian warto zlecić profesjonalistom?

Zlecając tapetowanie ścian profesjonalistom, otrzymasz kompleksową, usługę na najwyższym poziomie.  Dobra ekipa zatroszczy się bowiem nie tylko o dostosowanie rodzaju tapety do właściwości wnętrz, ale również dokładnie przygotuje ścianę. Samą tapetę nałoży przy użyciu profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych materiałów. Ogół fachowo wykonanych działań przełoży się na atrakcyjny wizualnie i przede wszystkim trwały efekt. Usługi Verso to gwarancja najlepszych rezultatów.

Czy oprócz tapetowania wykonujecie także usługi remontowe na terenie Warszawy?

Tak. Tapetujemy, malujemy, nakładamy tynki i wykonujemy profesjonalne wykończenia wnętrz. Świadczymy także kompleksowe usługi remontowe mieszkań, biur i domów. To jednak nie wszystko. Na życzenie naszych klientów kupujemy i przewozimy materiały budowlane — aby remont był dla nich jeszcze mniej stresujący. Zakres naszych usług jest więc bardzo szeroki. Działamy szybko, terminowo i solidnie. Pracujemy przede wszystkim w Warszawie i najbliższych okolicach.

Jakie macie stawki?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz nakładu pracy. Jeśli chcesz wycenić swoje zlecenie, wyślij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Wstępną kalkulację podamy już podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszamy do współpracy!

Czy numery partii tapet mają znaczenie?

Zdecydowanie tak. Tapetę drukuje się w partiach rolek. Mając ten sam numer partii, będziesz miał pewność, że kolory i wzory są dokładnie dopasowane. Numer partii znajduje się zwykle na etykiecie tapety blisko numeru wzoru. Pamiętaj, że numery partii dotyczą również białych tapet. Różne partie mogą mieć bowiem różne odcienie bieli.

Co to znaczy że tapetę można zmywać?

Niektóre tapety możesz czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki, także z detergentem. Takie tapety mają cienką plastikową powłokę, która zabezpiecza je nie tylko przed wilgocią, ale również przed plamami. Takie produkty idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonej eksploatacji, np. w kuchniach i łazienkach.

W jakich pomieszczeniach warto użyć wytłaczanej tapety?

Wytłaczane tapety z teksturowanym wzorem są najlepszym wyborem do… ukrywania drobnych uszkodzeń ścian — rys, zadrapań czy niewielkich dziurek.  Możesz użyć ich do tapetowania mieszkania, domu lub biura. Dzięki takiej tapecie Twoje wnętrze zyska nowe życie, będzie wyglądać świeżo i naprawdę pięknie.

Jak zerwać tapetę?

Usunięcie tapety ze ściany nie jest skomplikowane. Aby zerwać tapetę, użyj ciepłej wody (może być z uniwersalnym detergentem). Wlej wodę do butelki ze spryskiwaczem i dwukrotnie spryskaj powierzchnię. Poczekaj 10-15 minut i spróbuj oderwać róg. Powinien bez problemu odejść. A zaraz za nim, cała reszta tapety.

Zamiast wody możesz użyć również płynu do demontażu tapet.

Czy tapetę kładziemy od lewej do prawej?

Sposób nakładania tapety zależy przede wszystkim od wzoru oraz preferowanego efektu. 

Jak trwała jest tapeta?

Trwałość tapety może wynosić nawet 10-15 lat. To, jak długo utrzyma się na ścianie, zależy jednak nie tylko od jej rodzaju, ale również od techniki nakładania i jakości użytych materiałów (np. kleju). Aby piękny efekt utrzymał się jak najdłużej, warto zlecić tapetowanie profesjonalistom. Wiedza i doświadczenie sprawdzonej ekipy remontowej to gwarancja najlepszych i najtrwalszych rezultatów.

Jakie są wady tapety?

Tapeta to doskonały sposób na szybką i spektakularną metamorfozę wnętrza. Podobnie jak inne materiały, nie jest jednak wolna od wad.

  • Ze względu na specyficzną strukturę i materiał, tapety są narażone na zwiększone ryzyko uszkodzenia.
  • Umieszczone w kiepsko wentylowanych pomieszczeniach, mogą chłonąć zapachy.
  • Umieszczone w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, mogą wchłaniać wilgoć z otoczenia.

Aby zminimalizować wskazane wyżej ryzyka, zleć tapetowanie wnętrza Verso. Dlaczego? Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi fachowcy pomogą Ci dobrać parametry tapety do specyfiki i parametrów wnętrza. A to zapewni trwały efekt, owocne użytkowanie i zminimalizuje prawdopodobieństwo zaistnienia “skutków ubocznych”.

Jaki jest najtrwalszy rodzaj tapety?

Na rynku istnieje bardzo wiele trwałych tapet. Jednym z naszych ulubionych i co za tym idzie najcześciej wykorzystywanych, są tapety z litego winylu. Używamy ich w wilgotnych wnętrzach (są wodoodporne) oraz pomieszczeniach o zwiększonej eksploatacji (dzięki ochronnej warstwie są bardzo łatwe w czyszczeniu).

Czy warto pomalować tapetę?

Malowanie tapet praktykujemy przede wszystkim w dużych obiektach przemysłowych. Takie rozwiązanie stosowane na dużych powierzchniach pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

W przypadku biur, mieszkań i lokali komercyjnych zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zerwanie tapety i nałożenie nowej, pomalowanie ścian lub nałożenie tynku ozdobnego.

Czy tapeta jest tańsza niż farba?

Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy bowiem od wielkości powierzchni, aktualne stanu ścian oraz rodzaju i kosztu materiałów — przede wszystkim farby i tapety.

Jak przygotować ścianę do malowania po usunięciu tapety?

Aby efekt malowania był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim trwały, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie ściany.

Po zdjęciu tapety, powierzchnię należy dokładnie zagruntować. Następnym krokiem jest naprawa ewentualnych pęknięć, dziur i zarysowań poprzez ich uzupełnienie. Na końcu należy dokładnie wygładzić powierzchnię ściany oraz ponownie pokryć ją dobrej jakości gruntem. Działając ten sposób, uzyskasz efekt na najwyższym poziomie.

W ramach tapetowania świadczymy takie usługi. Przed nałożeniem tapety dokładnie przygotowujemy ściany oraz zabezpieczamy narażone na uszkodzenia i zabrudzenia elementy. Zajmujemy się więc wszystkimi etapami procesu.

Jak pozbyć się pęcherzy na tapecie?

Pęcherzom na tapecie należy przede wszystkim… zapobiegać. W jaki sposób? Poprzez dokładne przygotowanie i wygładzenie powierzchni ściany przed tapetowaniem oraz odpowiednią technikę nakładania tapety.

Jeśli chcesz pozbyć się pęcherzy na już nałożonej tapecie, wypróbuj domowy sposób. Przekuj pęcherze igłą i delikatnie wyduś z nich powietrze.

Czy płyn do płukania i ocet usuwają tapetę?

Aby usunąć tapetę, użyj ciepłej wody (opcjonalnie z dodatkiem detergentu). Nie ma konieczności stosowania octu ani płynu do płukania. Takie specyfiki pozostawią w mieszkaniu specyficzny zapach. A ich użycie w żaden sposób nie przełoży się na lepsze efekty.

Czy można kłaść tapetę na tapetę?

Nie praktykujemy takich rozwiązań i nie polecamy ich stosowania. Aby uzyskać najlepszy efekt, przed położeniem tapety należy zdjąć ze ściany poprzednią. Konieczne jest także odpowiednie przygotowanie powierzchni. Dzięki temu tapeta będzie wyglądać pięknie nawet przez 10 – 15 lat.

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Prawdziwy remontowy pasjonat. Jego konik to elektryka. Ma aż 14 lat doświadczenia w malowaniu, tapetowaniu i nakładaniu tynków. Potwierdzeniem jego kompetencji są branżowe certyfikaty i dyplomy.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Specjalista z 19-letnim doświadczeniem. Podczas prac remontowych zazwyczaj maluje, szpachluje i tapetuje. Bardzo dokładny i skupiony na szczegółach, dba o to, aby efekt był zgody z oczekiwania klienta.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele podłogowe. Ekspert od zabezpieczania powierzchni podczas malowania, tapetowania i remontów. Doceniany za dokładność, staranność i… czujne oko, które dostrzeże każdy detal wymagający poprawek i korekty.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu