Remonty mieszkań Warszawa

Remont bez stresu? Tylko z Verso

Fachowe doradztwo

Masz wizję wymarzonego wnętrza, ale zupełnie nie wiesz, jak ją zrealizować? Nic nie szkodzi! Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz optymalnych rozwiązań technicznych w ramach budżetu, jakim dysponują nasi klienci.

Zgrany team

Verso tworzy trzech specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu, że lubimy ze sobą pracować a nasze umiejętności świetnie się uzupełniają, możemy działać naprawdę efektywnie.

Kompleksowe działania

Wybierając Verso, nie będziesz musiał zatrudniać innych fachowców. Wykonamy dla Ciebie wszystkie usługi remontowe – od A do Z. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, a żaden etap remontu nie będzie źródłem stresu.

Brak uzależnień

Przed i w czasie wykonywania pracy nie pijemy alkoholu. A remontowanych pomieszczeniach nie palimy papierosów. Gwarantujemy to w podpisywanej z każdym klientem umowie.

Specjalizujemy się w remontach domów, mieszkań, biur, obiektów komercyjnych i przemysłowych

Wykonujemy remonty generalne i wykańczamy mieszkania “pod klucz”. Remontujemy łazienki i kuchnie, tworzymy zabudowy g-k, układamy panele, cegiełki i deski barlineckie. Zajmujemy się elektryką, spawaniem światłowodów oraz drobnymi instalacjami hydraulicznymi.

W przeciwieństwie do wielu ekip, remontujemy także niewielkie wnętrza, np. małe biura czy kawalerki. Znamy skuteczne sposoby na pełne wykorzystanie potencjału małych pomieszczeń i optyczne powiększenie przestrzeni.

Jesteśmy otwarci na realizację najbardziej śmiałych wizji i kreatywnych projektów. Dzięki wszechstronnej wiedzy i kilkunastoletniemu doświadczeniu w zawodzie, z powodzeniem radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Doskonałe efekty zawdzięczamy dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

Dotrzymujemy terminów. Przedłużający się nieustannie remont to koszmar wielu klientów. Aby uniknąć opóźnień, przed rozpoczęciem prac dokładnie określamy ich zakres. Po oszacowaniu potrzebnego do ich wykonania czasu podajemy realne terminy, których dotrzymujemy.

Dbamy o remontowane wnętrza. Przed rozpoczęciem prac remontowych dokładnie przygotowujemy wnętrza i zabezpieczamy wyposażenie przed przypadkowym zabrudzeniem i uszkodzeniem. Po zakończeniu remontu umieszczamy wszelkie pozostałości (np. gruz) i śmieci w przeznaczonych do tego celu miejscach (np. kontenerach – przygotowanych przez developera lub wynajętych na potrzeby remontu.)

Realizujemy usługi remontowe przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic

Jeśli mieszkasz w innym mieście, ale chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań technicznych i doboru materiałów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

Czy dajecie gwarancję na swoje usługi?
Dlaczego warto zlecić zrobienie remontu profesjonalistom?
Czy wykonujecie remonty tylko na terenie Warszawy i okolic?
Jakie prace wykonujecie w ramach usług remontowych?
Kupiłem mieszkanie na rynku pierwotnym. Czy możecie kompleksowo je wykończyć?
Jak wygląda zakup i dostawa materiałów?
Co z gruzem i śmieciami powstałymi podczas remontu?
Jakie ulepszenia domu się opłacają?

Czy dajecie gwarancję na swoje usługi?

Jak najbardziej. Gwarancja na nasze usługi wynosi 24 miesiące.

Dlaczego warto zlecić zrobienie remontu profesjonalistom?

Sprawne przeprowadzenie remontu wymaga szerokiej wiedzy i umiejętności. Wykonanie prac przez osobę bez odpowiednich kompetencji może przełożyć się na kiepski efekt wizualny, pociągnąć za sobą dodatkowe koszty, a nawet zagrozić bezpieczeństwu domowników. Skorzystanie z usług Verso to gwarancja satysfakcjonujących i trwałych rezultatów. Pozwala także wyeliminować opóźnienia, dodatkowe wydatki i… niepotrzebny stres.

Czy wykonujecie remonty tylko na terenie Warszawy i okolic?

Remontujemy mieszkania przede wszystkim w Warszawie. Obsługujemy także najbliższe okolice. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, jednak mieszkasz w innym mieście, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu nawet do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Jakie prace wykonujecie w ramach usług remontowych?

Zakres prac, jakie wykonujemy jest bardzo szeroki. Realizujemy kompleksowe remonty generalne i wykańczamy mieszkania “pod klucz”. Remontujemy łazienki i kuchnie, tworzymy instalacje elektryczne, zabudowy g-k, układamy panele, cegiełki i deski barlineckiej. Zajmujemy się elektryką, spawaniem światłowodów oraz drobnymi instalacjami hydraulicznymi. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic.

Remont mieszkania z Verso to najlepsza inwestycja!

Kupiłem mieszkanie na rynku pierwotnym. Czy możecie kompleksowo je wykończyć?

Jak najbardziej. Kompleksowe remonty mieszkań w stanie deweloperskim to nasza specjalność. Działamy kompleksowo, sprawnie i dokładnie. Współpraca z Verso to gwarancja najlepszego serwisu.

Jak wygląda zakup i dostawa materiałów?

Na życzenie naszych klientów możemy kupić i przetransportować materiały budowlane. Taka usługa jest jednak dodatkowo płatna. Wyceny dokonujemy indywidualne, a cena zależy przede wszystkim od  ilość materiałów, ich dostępności oraz odległości pomiędzy sklepami a miejscem wykonywania prac (np. jeśli przewieziemy podobne materiały na trasie Śródmieście – Wola transport będzie tańszy niż ten wykonany na trasie Śródmieście – Białołęka).

Zakupy realizujemy po akceptacji listy materiałów oraz kosztorysu przez klienta. Wszystkie kwestie dotyczące zakupów i transportu regulują zapisy umowy. Wzór dokumentu znajdziesz tutaj.

Co z gruzem i śmieciami powstałymi podczas remontu?

Wszystkie śmieci i gruz składujemy w przeznaczonych do tego celu kontenerach. W zależności od miejsca, w którym pracujemy mogą być to kontenery dostarczone przez developera lub wypożyczone przez nas (po pierwotnym ustaleniu warunków z klientem).

Jakie ulepszenia domu się opłacają?

Aranżacja mieszkania powinna precyzyjnie odpowiadać na konkretne potrzeby domowników. To, jakie ulepszenia przyniosą najwięcej korzyści zależy przede wszystkim od oczekiwań i stylu życia mieszkańców.

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Jako właściciel firmy dba o kontakty z klientem i sprawy formalne. Wykonuje także prace remontowe, maluje, tapetuje, układa tynki i zajmuje się elektryką. Przez 14 lat pracy w zawodzie zdobył wiele certyfikatów i dyplomów, potwierdzających szeroką wiedzę i umiejętności.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Malarz, szpachlarz, tapeciarz z 19-letnim doświadczeniem w zawodzie. Dokładny, precyzyjny i bardzo skrupulatny dba o ostatnie szlify przed zakończeniem prac.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele podłogowe. Odpowiedzialny za zabezpieczanie powierzchni i wyposażenia przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Jego szeroka wiedza i znakomite umiejętności są efektem 14-letniego doświadczenia w zawodzie.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu