Remonty mieszkań Warszawa

Remont bez stresu? Tylko z Verso

Fachowe doradztwo

Masz wizję wymarzonego wnętrza, ale zupełnie nie wiesz, jak ją zrealizować? Nic nie szkodzi! Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz optymalnych rozwiązań technicznych w ramach budżetu, jakim dysponują nasi klienci.

Zgrany team

Verso tworzy trzech specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu, że lubimy ze sobą pracować a nasze umiejętności świetnie się uzupełniają, możemy działać naprawdę efektywnie.

Kompleksowe działania

Wybierając Verso, nie będziesz musiał zatrudniać innych fachowców. Wykonamy dla Ciebie wszystkie usługi remontowe – od A do Z. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, a żaden etap remontu nie będzie źródłem stresu.

Brak uzależnień

Przed i w czasie wykonywania pracy nie pijemy alkoholu. A remontowanych pomieszczeniach nie palimy papierosów. Gwarantujemy to w podpisywanej z każdym klientem umowie.

Specjalizujemy się w remontach domów, mieszkań, biur, obiektów komercyjnych i przemysłowych

Wykonujemy remonty generalne i wykańczamy mieszkania „pod klucz”. Remontujemy łazienki i kuchnie, tworzymy zabudowy g-k, układamy panele, cegiełki i deski barlineckie. Zajmujemy się elektryką, spawaniem światłowodów oraz drobnymi instalacjami hydraulicznymi. Jesteśmy ekspertami w malowaniu różnymi farbami – zobacz ofertę Malowanie Warszawa.

W przeciwieństwie do wielu ekip, remontujemy także niewielkie wnętrza, np. małe biura czy kawalerki. Znamy skuteczne sposoby na pełne wykorzystanie potencjału małych pomieszczeń i optyczne powiększenie przestrzeni.

Jesteśmy otwarci na realizację najbardziej śmiałych wizji i kreatywnych projektów. Dzięki wszechstronnej wiedzy i kilkunastoletniemu doświadczeniu w zawodzie, z powodzeniem radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Doskonałe efekty zawdzięczamy dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

Dotrzymujemy terminów. Przedłużający się nieustannie remont to koszmar wielu klientów. Aby uniknąć opóźnień, przed rozpoczęciem prac dokładnie określamy ich zakres. Po oszacowaniu potrzebnego do ich wykonania czasu podajemy realne terminy, których dotrzymujemy.

Dbamy o remontowane wnętrza. Przed rozpoczęciem prac remontowych dokładnie przygotowujemy wnętrza i zabezpieczamy wyposażenie przed przypadkowym zabrudzeniem i uszkodzeniem. Po zakończeniu remontu umieszczamy wszelkie pozostałości (np. gruz) i śmieci w przeznaczonych do tego celu miejscach (np. kontenerach – przygotowanych przez developera lub wynajętych na potrzeby remontu.)

Realizujemy usługi remontowe przede wszystkim na terenie Warszawy i najbliższych okolic

Jeśli mieszkasz w innym mieście, ale chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Świadczymy także fachowe doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań technicznych i doboru materiałów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Jako właściciel firmy dba o kontakty z klientem i sprawy formalne. Wykonuje także prace remontowe, maluje, tapetuje, układa tynki i zajmuje się elektryką. Przez 14 lat pracy w zawodzie zdobył wiele certyfikatów i dyplomów, potwierdzających szeroką wiedzę i umiejętności.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Malarz, szpachlarz, tapeciarz z 19-letnim doświadczeniem w zawodzie. Dokładny, precyzyjny i bardzo skrupulatny dba o ostatnie szlify przed zakończeniem prac.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Maluje, szpachluje, układa panele podłogowe. Odpowiedzialny za zabezpieczanie powierzchni i wyposażenia przed zabrudzeniami i uszkodzeniem. Jego szeroka wiedza i znakomite umiejętności są efektem 14-letniego doświadczenia w zawodzie.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu