Jesteśmy Firmą Remontową

Verso

Jesteśmy zgranym teamem fachowców z 14-letnim doświadczeniem w remontowaniu mieszkań, biur i obiektów przemysłowych.

Dzięki temu, że doskonale się uzupełniamy, działamy kompleksowo, sprawnie i skutecznie. A to przekłada się na niższe koszty, krótszy czas trwania prac i… ograniczenie towarzyszącego remontowi stresu.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szerokie spektrum usług – od malowania i tapetowania, poprzez układanie paneli, glazury i terakoty, aż po kompleksowe wykończenie mieszkań i domów „pod klucz”. Wykonujemy dekoracje z tynków architektonicznych, zajmujemy się elektryką, spawaniem światłowodów oraz drobnymi instalacjami hydraulicznymi.

Realizujemy najbardziej śmiałe wizje i kreatywne pomysły. Dzięki nam Twój dom będzie wyglądał dokładnie tak, ja go sobie wymarzyłeś.

Nie konkurujemy ceną

Nie jesteśmy najtańszą ekipą remontową w Warszawie. Z całą pewnością jesteśmy jednak jedną z najlepszych. Doskonale wiemy, że dobra jakość ma swoją cenę. Aby zapewnić atrakcyjne wizualnie i maksymalnie trwałe efekty, używamy jedynie najlepszych narzędzi i sprawdzonych materiałów.

Skorzystanie z usług najtańszej ekipy możesz kosztować Cię zdecydowanie więcej, niż myślisz! Nie ryzykuj! Remont z Verso to gwarancja najlepszych efektów.

Obalamy stereotypy o remontach

Przedłużające się w nieskończoność prace, dodatkowe koszty, podchmieleni fachowcy to najczęstsze obawy osób planujących remont. Wybierając Verso, możesz mieć pewność, że nigdy się nie ziszczą.

Przed zawarciem umowy przedstawiamy klientom szczegółowy kosztorys. Prace rozpoczynamy dopiero po jego akceptacji.

Wiemy, jak cenny jest czas — jesteśmy punktualni i terminowi. Podczas pracy nie pijemy alkoholu, a w remontowanych pomieszczeniach nie palimy papierosów.

Ponad 80% naszych klientów pochodzi z poleceń. Dziś w czasach tak dużej konkurencji to dla nas ogromne wyróżnienie! Skontaktuj się z nami i sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.

Firma verso
Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel / Pracownik

Właściciel firmy Verso. Odpowiedzialny za kontakty z klientami i odbiór prac. Oprócz zarządzania firmą, angażuje się także w bieżące prace – maluje, tapetuje, wykonuje dekoracje z tynków i instalacje elektryczne. Jego wiedzę i umiejętności potwierdzają zdobywane przez 14 lat dyplomy i certyfikaty.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Pracownik

Maluje, tynkuje, szpachluje, wykonuje dekoracje z tynków i instalacje elektryczne. Ma aż 19 lat doświadczenia w zawodzie. Niezwykle dokładny, skrupulatny i skupiony na wykonywanej pracy.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Pracownik

Od 19 lat maluje, tapetuje, szpachluje, układa panele, glazurę i terakotę. Specjalista w zabezpieczaniu podłóg, schodów oraz innych elementów wnętrza podczas remontu. Precyzyjny i bardzo dokładny.

Menu