Malowanie Tapetowanie Biur Warszawa

Profesjonalne usługi malarskie w stolicy

Fachowe doradztwo

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w malowaniu i tapetowanie służymy radą w zakresie wyboru kolorystyki, faktury, wzoru oraz rodzaju farb i tapet.

Zgrany team

Verso to zespół trzech fachowców. Nasze umiejętności i walory znakomicie się uzupełniają. Dzięki temu możemy działać kompleksowo, osiągając fantastyczne rezultaty.

Kompleksowe działania

Z Verso zrealizujesz remont od A do Z. Malujemy, tapetujemy, układamy panele podłogowe, remontujemy kuchnie i łazienki. Dzięki nam zrealizujesz prace kompleksowo, bez konieczności zatrudniania kolejnych ekip.

Brak uzależnień

Nałogi fachowców to jeden z największych koszmarów osób planujących remont. Wybierając Verso, możesz mieć pewność, że nigdy się nie ziści. Przed pracą i w  pracy nigdy nie pijemy alkoholu.

Od 14 lat malujemy i tapetujemy wnętrza biur, lokali komercyjnych i obiektów przemysłowych. Świetne efekty pracy zawdzięczamy nie tylko swoim umiejętnościom, ale również dokładności i skrupulatności oraz stosowaniu najlepszych na rynku narzędzi i materiałów.

Malujemy także niewielkie biura, i bardzo duże obiekty przemysłowe. Dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Doradzamy. Jeśli nie masz wizji wymarzonego wnętrza, stworzymy ją wspólnie. Pomożemy dobrać kolor farb, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Podpowiemy, jaką tapetę wybrać, aby zakryć mankamenty ściany. Remont z Verso to kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac.

Malujemy, a na życzenie naszych klientów również tapetujemy powierzchnie narażone na zwiększoną eksploatację i wysoki poziom wilgoci. Dzięki doskonałej znajomości dostępnych na rynku produktów z z powodzeniem wybieramy te, które sprostają njatrudniejszym warunkom.

Znamy wagę przygotowań. Na efekt prac wpływają nie tylko umiejętności malarzy i jakość materiałów, ale także starannie wykonane prace wstępne. Przed rozpoczęciem malowania przygotowujemy ściany, naprawiając drobne pęknięcia i rysy. Starannie zabezpieczamy narażone na zabrudzenia i uszkodzenia elementy –  podłogi, meble, okna i drzwi. Po zakończeniu prac sprzątamy wnętrza i usuwamy wszelkie pozostałości remontu.

Malujemy biura i lokalne usługowe na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Jeśli mieszkasz w innym mieście, ale chcesz skorzystać z naszych usług, napisz lub zadzwoń. Nie wykluczamy możliwości dojazdu do miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od stolicy.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Pytania i odpowiedzi

O nas

Dariusz Smarz - malarz w Warszawie

Dariusz Smarz

Właściciel firmy

Odpowiedzialny na obsługę klienta i sprawy formalne. Zaangażowany także w prace remontowe – maluje, tapetuje, wykonuje dekoracje i elektrykę. Potwierdzeniem jego wiedzy i umiejętności są zdobyte w ciągu 14 lat dyplomy i certyfikaty.

Malarz, Projektant Wnętrz

Zdzisław Opolski

Projektant, Malarz

Najbardziej doświadczony z fachowców Verso ma aż 19 lat praktyki w zawodzie. Specjalizuje się w malowaniu, szpachlowaniu i tapetowaniu. Wykonuje także dekoracje z tynków i drobne prace remontowe. Skupiony na szczegółach i wyjątkowo skrupulatny.

Elektryk Malarz

Mariusz Dobień

Malarz

Świetny specjalista z 14 letnim doświadczeniem w malowaniu, szpachlowaniu, układaniu paneli podłogowych. Podczas remontów odpowiedzialny także za zabezpieczenie narażonych na uszkodzenie i zabrudzenie elementów. Dokładny i sumienny cieszy się ogromną sympatią i zaufaniem klientów.

Przykłady realizacji

Generalny remont na Mokotowie

Malowanie mieszkania – Warszawa Wola

Generalny remont biura w Raszynie

Remonty

Generalny remont biurowca – Warszawa Ochota

Remonty

Generalny remont łazienki – Piastów

Remonty

Imitacja betonu architektonicznego – Warszawa Wawer

Menu